valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada iz almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) entrika içre alışdataş örgülabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle entrika bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışdataş yapabilmek bâtınin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile alışdataş yapabilmek o kadar emeksiz değildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden iş örgüldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin ya da oyunda daha ziyade tabanca gücü kabilinden hilelere temelvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu daha çok oynamanızı esenlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere iz verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de iz verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki hayalî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu hayalî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular entrika içinde iz meydan kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine temelvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Temsil içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da diğer oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada iz meydan UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok rağbet gkalıntı ve diğer oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında entrika örgümcıları tarafından turnuvalar esnasında mecmu oyuncuların nerede olduklarını seyircilere görevlendirmek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu model hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya temellamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bâtınin ruzuşeb yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her dönem bir minval bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında iz meydan duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda iz meydan dağ ve tepelerin arkasındaysa bu olta yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi zahmetlilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot birlik lafız kabilinden görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat kabul etmek yahut bir nesneyi nişan kabul etmek mealına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin otomatik olarak örgülması mealına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan ahiz mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*