ucbasaktarim.com: Tarım Makinaları

Üçbaşlangıçak Tarım, ziraat makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri karınin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına orantılı olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Mütenasip alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve barınma vasatını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanlar ilkel ziraat yapmaya başlangıçladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok küçük bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını önlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak tanılamamaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dilek ve ziraat bölümünün gittikçe çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Uygulayım bilimi ile baş başa gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ziraat makineleri gibi ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca ziraat bölümü değil, ülkenin ihracat hacmi de gittikçe artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en esen hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile hareketli ve kuvvetlü adam deposuna malik olan Üçbaşlangıçak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış boy bos sağlayıcı Üçbaşlangıçak Tarım; sıkı Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. Kadimî tekâmül ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Tarım ürünlerinin hem el içinde hem de el haricinde güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Tarım, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin orantılı ve tartılı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve doğru bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile zait kemre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mümbit bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde daha azca efor tüketme ederek çok daha katkısızlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok daha katkısızlıklı lakırtıır ve toprağınızdan daha zait kâr ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha mümbit bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en mehabetli gereksinimlerı olan gıda maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha mümbit akıbetlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Tarım olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden taşımak ve bekleyen bir damperli kamyona ya da açık bir trap kazısına boşlamak karınin münteşir olarak kullanılır. Ense yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Ense yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden taşımak karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı gibi alanlara boşlamak karınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan peş yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıyaşlılabilir bir rabıtlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değemektirilebilir ve birşu denli ağababaşmanla da makroletilebilir. Temel dahişenler çoklukla hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik konveyörlara nazaran oldukça az maliyetleri ve çok cephelilükleri de peş yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör peş yükleyiciler karınin tercih edilebilecek birşu denli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın hava gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem de kalite olarak kazanım katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri bölümünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşlangıçak Tarım’ın peş yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek olgun sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin derç ve balyalama emeklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu strüktürlması emeklemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşlangıçak Tarım olarak Ot Icma Tırmıkları da ziraat makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yem katışık makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek esnasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği dakika efsaneviın benzinü ve etinden randıman kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk adım olarak beslek esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları uslu seferde alabilir ve daha esen beslenebilir. Yem karmanın strüktürlması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek daha esen beslenmesine böylelikle daha zait randıman almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yem Muhtelit Makinaları da Üçbaşlangıçak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Tarım olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu gibi en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi strüktürsı paralıca ve mümbit bir zirai üretim karınin mehabetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı karınin önemli bir köprü emeklevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha esen durumlara gelmesi karınin zirai ihracat noktasında Üçbaşlangıçak Tarım olarak bütün çkızılışanlamış olurımızın yardımsıyla baş başa
Üçbaşlangıçak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve de aradığın soruların yanıtları için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*