Son Dakikam

Sondakikam.com.tr internet bilgi sitesi yayında,son dakika derunerikleri,ruzname haberleri,evetşamdan magazine onlarca kategori ile doğruluk gündemi kovuşturma yazar okurlarına sunan bilgi sitesi,son dakika haberleri okurlarına sunuyor.

Son Dakika Haberler Münasebet Önemli ?

Son dakika gelişmeleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak siz değerli ziyaretçilerimizin kovuşturma etmiş olduğu derunerikleri sizler derunin düzenliyor,açıklıkştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz.

SonDakikam.Com.Tr Selen Sitesi Yayında !

Son dakikam olarak cihan ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız ak ve muteber bir şekilde siz değerli ziyaretçilerimizin takdirine sunuyor,tarafsız olarak ruzname maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Ulusal Selen Sitesi !

Essah ruzname ilkeleriyle hazırlanan,ana akımı kovuşturma kılmak alegori kitlesine özgü habercilik anlayışı ile doğruluk ruzname maddelerini okurlarına sunan bilgi sitesidir.Dürüst,tarafsız ilkeli bilgi yapmayı kendine esasi edinmiştir.Geçmişten günümüze gelen yayımcılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,siz değerli ziyaretçilerimizin fikirleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam hevesli editörleri ile sizlere ruzname haberlerini en son derunerikleri ilk sizin duymanızı sağlamlamayı amaçlayan yeni göbek bilgi derunerik platformudur.Ruzname haberleri,politika haberleri,iktisat haberleri,domestik haberler,cihan haberleri,magazin haberleri bilim haberleri ve dirim haberleri kategorileri ile siz değerli ziyaretçilerimizin gündeş veri ve haberlere ulaşmanızı amaçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri ortada canlı döviz kuru,canlı tv izlem,namaz vakitleri,lig puan durumları,Emtialar,durum durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden tüm servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya temellayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Ne Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere gündeş haberleri tarafsız ak ve muteber bir şekilde ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Ne Konstrüksiyonyoruz?

Türkiye’bile ve dünyada meydana gelen vakalar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz tarafından kovuşturma ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en ırak köşesine kadar her yan ile müntesip bilgi okuyabilirsiniz. Görüşmeçilere, son 10 günün tüm haberleri zarfında konuya için kontrol ika olanağı sunmaktayız. Bu kontrol, söz ve müntesip bazlı, suni zeka ile desteklenmiş doğruluk bir bilgi kontrol sayfasıdır.

Yasalara %100 Munis

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 müsait olarak eser yapmaktadır. Sitemizde gösterilen her türlü bilgi, resim, veri, metin; telif hakkı sahiplerinden hatlı icazet alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabahleyin saatlerinde yayınladığımız ceride bilgi özetlerinde ise, tek haberin temellığı ve giriş cümlesine yan verilmekte, haberin tam metnini üfürükçülük etmek isteyen görüşmeçilerimiz müntesip gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Son Dakikam, Türkiye’nin en çok görüşmeçi yer sitelerinden biridir. Sitede maruz programlar ve bilgi sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam kanalının sahibi tasa ediliyor.

Umumi Ahlaka ve Hititğe Munis Habercilik !

Kıymet Şinas Türk milletinin umumi sağtöreına müsait etik ve tarafsız bilgi anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi eser varlıkına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en müsait hak ve tarafsız haberleri otokton ve yabancı bilgi organlarındaki en önemli ruzname maddelerini sunmayı gayeliyor.

Sondakikam.com.tr Nasıl Kuruldu !

Oturmuşş hedefleri olarak ülkemizin istikrarına ulamada bulunmayı amaçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi otokton ve yabancı eser organlarında en okşayıcı şekilde özümleme etmeyi amaçlamaktadır.
Sondakikam.com.tr bilgi sitemizin tüm hakları saklıdır. Kod, bilgi, resim, mülakat kabil her türlü derunğinin tüm telif hakları sondakikam.com.tr bilgi sitemize aittir. Selen sitemizde yan yer umum hatlar, materyaller, resimler, çav dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün derunerik ve çalışmalarımız, dizayn ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz derunerikler ve bilgi ajanslarımızdan almış olduğumız bilgi ve diğer görseller ticari olarak rastgele bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, bileğsoruntirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve referans belirtilmeksizin kopyalama ve tasarrufı dokumalamaz.
Selen sitemiz sondakikam.com.tr bile harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, rastgele bir dakika bileğsorunikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların on paralıkbirinden mesuliyetli bileğildir.

Siyaset Haberleri !

Ülkemizde devam fail sıkışık siyasi gündemi yakından kovuşturma yazar,sizlere hak olanı ve görünenden ziyade olay ve durumların perde arkasını aktarmayı amaçlayan sondakikam.com.tr sizlere en okşayıcı haberleri sunmak derunin var gücüyle çalışıyor.Akp,mhp,chp,bol fırka,saadet partisi,ve otokton bir çok politikaçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Ekonomi Haberleri !

Kur dalgalanmaları değerli fiyatları dolar fiyatları minimum ücret son durumu ve bir çok gelişmeyi sitemizden rahat kovuşturma edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişmeleri,yeni vizyona girecek olan filmler,ki nerde ne yapmış son dakika gündemleri sondakikam.com.tr’bile…

Son Dakikam ! Hızlı Güvenilen Tarafsız Haberler….

Son Dakikam
Son Dakika Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*