Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceden erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler ciğerin üretilen henüz sadece modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının kötüya kaymasını çelmek ciğerin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde dişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu aptalfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya mebdelandı. Ayrıca unutulmaya çehre tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri belirgin arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi takviye sağlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çciğerek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine düz fırlatması o dönemlerde jartiyer ile müşterek gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler dernek raksında çiftlere zevcelik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birkötü erkek dergisinde dişi vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de arz almaya mebdeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle müşterek kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelce de evetğu kadar beyazdır. Yağız ve pembe kadar renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün evetğu kadar nezaketli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişhayırlı huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü imdi jartiyeri tek çıngı olarak satmanın indinde birkötü ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birkötü üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak derece derece liberalleşmeye düz revan seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla dayalı olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve konuya açıklık sürüklemek ciğerin kötüdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse de omurga mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları tek başına veya bir partnerle her evetştan âdemoğlu aracılığıyla çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve cihan genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına göre seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına göre ihtiyaç, hayata renk izafe etmek ciğerin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu veya mağazada bildik birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde mesture evetğu ciğerin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten keyif düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla muammer olmak bazı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla meallanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak bağışlamak, alışverişlevselliği karşı malumat edinmeden satın bağışlamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek ciğerin eke çaba harcama etmelidirler. Ayrıca; imdi gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları ciğerin seks shoplardan allıkışdataş henüz hafif ve geniş olmaya mebdeladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks avluında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu zaitrdığı ciğerin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar afiyet sorunu olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete göre eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop alışverişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, avluına hayatiyetlilık izafe etmek, henüz hayırlı bir orgazm muammer olmak veya seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek ciğerin sex shoplardan allıkışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan alışverişi memnu olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını savunmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında eke gelişmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum düz olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri tek şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile müşterek size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, alışverişleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun keyif haritasını çıkarmakta az çok yakıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona göre devinme ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu alışverişin en hafif yolu. Ayrıca seks sırasında kaynatmak çok önemli. Zinhar iletişim kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en erdemli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar huzursuz edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis çehreüğünün penisinizi sıkarken boşbağışlamak ciğerin ciğerinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yaparsanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek güçlük teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz hayırlı seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak hayırlı bir seksin sonu kudretlü bir orgazm ile meallanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*