Antalya Kürtaj Fiyatları

İşlemin gerçekleşmesi bağırsakin bir parça değil yekten bir tomar hekimin icazetı gerekir ve dirlik oturmuş raporuna ister duyulur. Gebelik süresince takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık ya da his ritimlerinin olmadığı kesinleştiği gibi durumlarda terapotik kürtaj (iyileştirme fakatçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki iskân durumu gözlenir. Kürtaj teamüllemi sırasında Genel anestezi ya da Yerel anestezi uygulanır. şahıs Genel anesteziye alınacak ise işlem öncesi 4 saat kadar oral kurumı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kürtajı ise ya da önceden konstrüksiyonlmış sezaryen ile doğumu varsa Genel anestezi ile kürtaj konstrüksiyonlır. Yalnız kişinin eskiden yapmış oldurmış başüstüneğu kürtajları varsa ya da alışılagelen veladet eylemi gerçekleştirilmiş ise Yerel anestezi konstrüksiyonlabilir. Yerel anestezi Duyum yitimi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel dermanlar ile uyuşturulur. Genel anestezi ise İntra Venöz (ıv) yolculuk ile ilaç uygulanarak Duyum yitimi uzamanı tarafından konstrüksiyonlır. İşlem öncesinde Jinekolojik Muayene ve rahim (uterus) konstrüksiyonsı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 zaman kadar sürer. Yerel anestezi ile 15 zaman kadar, Genel anestezi ile 30 zaman kadar sonrasında kişi dar kucakına gönderilebilir. Analjezik (ağrı stoper), antibiyotik, Kanamayı azaltmak fakatçlı Hekim tarafından dermanlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında kişi Yoklama fakatçlı yeniden gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son sayı tarihi bakımından yasal başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma yasal tahliye ya da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile alakalı bu işlem yalnızca zenne veladet uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve rahatsız beyninde saklayarak kalmaktadır. Gebede ciddi bir maraza mevcut ise ve hamile kalma durumu kişi bağırsakin risk oluşturuyor ise ya da hamilelik süresince zararlı olan münhasıran kendisinin kullanmakta mecburi kılındığı dermanlar var ise kişiye terapotik kürtaj (iyileştirme fakatçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*